Layer

Náš tým hledá nové posily!

Do naší společnosti, specializující se na obchod, hledáme vášnivé jedince, kteří chtějí být součástí našeho dynamického týmu. Pokud jste obchodní nadšenec, máme pro vás skvělou příležitost se k nám připojit.

Volné pozice

Obchodní zástupce pro společnost Hexagon Business

Popis pozice: Hledáme ambiciózního a zkušeného obchodního zástupce, který se připojí k našemu obchodnímu týmu pro rozvoj našich obchodních aktivit v oblasti snižování energetických nároků budov, snižování nákladů za vytápění, získání dotací. Vaší hlavní rolí bude hledat nové obchodní příležitosti, budovat vztahy se stávajícími klienty a rozšiřovat naši zákaznickou základnu.

Lokalita: Celá ČR

Hlavní úkoly a odpovědnosti

  • Identifikace a oslovování potenciálních klientů v oblasti energetických úspor (zateplování budov, FVE, TČ apod.)
  • Vybudování a udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími klienty
  • Poskytování informací o našich produktech a službách a poradenství klientům
  • Sledování a analýza trhu a konkurence
  • Pravidelná aktualizace interních systémů

Požadujeme

  • Zkušenosti v oblasti energetických úspor výhodou, nikoliv nutností
  • Silné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost pracovat nezávisle a samostatně
  • Vysokou míru motivace a cílevědomost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Aktivní živnostenský list

Co Vám nabízíme

  • Možnost vysokých výdělků
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí a motivující tým

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a máte schopnosti pro tuto pozici, pošlete nám svůj životopis na [email protected].

Telefonista / Telefonistka (Callcentrum)

Popis pozice: Hledáme spolehlivou a komunikativní telefonistku, která bude zodpovědná za domlouvání obchodních jednání pro naše obchodníky.

Lokalita: Hradec Králové a okolí

  • Domlouvání schůzek pro obchodníky
  • Zadávání informací do systému a kalendářů
  • Poskytování vstřícného a profesionálního servisu klientům
  • Komunikace s obchodníky
  • Marketingový průzkum

Požadujeme

  • Komunikační schopnosti a zdvořilost
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Schopnost pracovat v rychlém tempu a pod tlakem
  • Znalost základních kancelářských aplikací
  • Zkušenosti v oboru výhodou, ale nejsou nezbytné

  • Stabilní zaměstnání v rychle rostoucí společnosti
  • Konkurenceschopný základní plat a odměny, případně bonusy
  • Možnost profesního rozvoje a růstu
  • Příjemné pracovní prostředí a tým spolupracovníků